Печерський районний суд Києва зобов’язав колишнього державного секретаря Олександра Зінченка спростувати звинувачення про причетність колишнього секретаря Ради національної безпеки і оборони Петра Порошенка до корупції. Про це повідомила прес-служба Порошенка, передають Українські Новини.

За даними прес-служби, суд визнав, що інформація, поширена Зінченком 5 вересня і 22 жовтня 2005 року є недостовірною.

Суд зобов’язав Зінченка спростувати свої твердження протягом одного тижня від дня набуття чинності рішення суду.

Разом з тим, за даними прес-служби, Порошенко не має наміру ініціювати кримінальне переслідування Зінченка, у разі невиконання рішення суду.

Нагадаємо, що на прес-конференції 5 вересня Зінченко публічно звинуватив Порошенка, лідера фракції партії «Народний союз «Наша Україна» Миколи Мартиненка і першого помічника Президента Олександра Третьякова в корупції.

20 вересня спеціальна міжвідомча комісія (Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України) не підтвердила звинувачення в корупції Третьякова і Мартиненка.

В кінці листопада Печерський суд зобов’язав Зінченка спростувати звинувачення про причетність до корупції Третьякова, а в кінці грудня цей же суд зобов’язав Зінченка публічно спростувати інформацію про причетність до корупції Мартиненка.

proUA