Київський апеляційний суд ухвалив, що Герман не порушила прав Шкіля в ході дискусії з ним 2 листопада 2007 року в ході ток-шоу в ефірі одного з телеканалів.

Тоді з вуст Герман прозвучала думка про причетність позивача до загибелі українських юнаків у складі загонів УНСО на війні в Абхазії в 1993 році. Після ефіру Шкіль сприйняв це дослівно на свою адресу і вимагає через суд спростування і грошової компенсації від Герман. 16 вересня 2009 Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив позов Шкіля.

У відповідь Герман подала до Апеляційного суду міста Києва скаргу, в якій відзначила повну безпідставність вимог Шкіля. За її словами, коріння її критичних висловлювань в тій телепередачі крилися в тому, що в дев'яностих роках Шкіль активно діяв на чолі УНА-УНСО.

На апеляційній стадії розгляду справи Шкіль як мінімум чотири рази проігнорував судові засідання, у результаті 31 серпня нинішнього року колегія Апеляційного суду міста Києва у складі трьох суддів ухвалила, що слова Герман на адресу Шкіля не вимагають вибачень, і скасувала рішення Шевченківського районного суду від 16 вересня 2009 року в цілому.