Одразу й не пригадаєш, коли тренер однієї команди через невдоволення рішенням суддів, знімав свою команду з майданчика. Утім, про все за порядком. Перший тайм матчу «Енергія» - «Кардинал» пройшов за переваги фаворита матчу. Попри це, на контратаках гості виглядали доволі потужно і були ближчими у дебюті гри до взяття воріт суперника. Спочатку Піддубний не реалізував вихід сам на сам з Лисенком, а згодом Волянюк не влучив по воротах після моменту, який створив йому Федюк. Після такого старту «енергетики» оговталися і взялися бомбардувати ворота Андрія Пітулі. Екс-енергетик діяв у рамці впевнено, однак після удару Чепорнюка на 12-ій хвилині був безсилим.

Пропустивши гол, «Кардинал» явно додав у своїх діях і зрівняв рахунок у матчі. «Енергії» забив екс-гравець цієї команди Олександр Бондар. Утім, тішилися гості недовго. За хвилину до завершення першого тайму судді вгледіли шосте порушення правил з боку гравців «Кардинала». З цього усе і почалося. Гравці і тренерський склад «Кардинала» явно не хотіли миритися з цим рішенням арбітрів, адже це означало майже пенальті (удар метрів з 7-ми без стінки). Валерій Легчанов впевнено реалізував вирок і вивів свою команду вперед. Хоч і «Кардинал» наприкінці тайму йшов в бій з п’ятим польовим гравцем, однак дивідендів це не дало.

У другому таймі «Енергія» була значно ближчою до третього м’яча, ніж «Кардинал» до другого. Команда Сергія Піддубного мала величезні проблеми з пресингом суперника. У більшості випадків «кардиналівці» вибивали м’яч просто в аут. Натомість у складний для «Кардинала» момент команду виручав воротар Андрій Пітуля.

При рахунку 2:1 на користь «Енергії» за 5:45 до завершення матчу «Кардинал» знову пішов в бій з п’ятим польовим гравцем. Хоч і не зразу, але цього разу ризик себе оправдав. Передачу Танського замкнув Марюнюк – 2:2. А за 2:28 до завершення матчу при нічийному рахунку сталося усе найцікавіше. У штрафному «Кардинала» збили Павленка - судді вказали на точку. Граючий тренер рівненської команди Сергій Піддубний в знак протесту арбітрам забрав свою команду з майданчика. Здавалося, матч команди можуть матч не дограти, однак після тривалої перерви «Кардинал» повернувся на майданчик. Другий вирок у матчі чітко реалізував Валерій Легчанов. А найцікавіше сталося за кілька секунд до завершення матчу, коли м’яч ніби-то влучив у руку Овсяннікову. Був фол чи ні, сказати без відео складно, однак судді спочатку вказали на точку, а потім своє рішення відмінили. А до цього судді помилися «на користь» «Кардинала», коли за фол останньої надії не вилучили Піддубного, "нагородивши" його лише жовтою карткою. Чи не суддівська клоунада?

«Енергія» (Львів) – «Кардинал» (Рівне) – 3:2 (2:1)
«Енергія»: Лисенко, Павленко, Якунін, Легчанов, Овсянніков, - Чепорнюк, Макаєв, Вершинін, Д.Бондар, - Тригубець, Струк, Коваль
«Кардинал»: Пітуля, О. Бондар, Ситник, Піддубний, Паршиков, - Когут, Волянюк, Федюк, Танський, - Маринюк
Голи: Чепорнюк, 12, Легчанов (19, дабл-пенальті), 38 (з пен.), Бондар, 16, Маринюк, 37
Нереалізований дабл-пенальті: Легчанов, 39

Арбітри: Олег Коваленко, Сергій Литвинов (обидва - Донецьк).

Попередження: Волянюк, 5 Маринюк, 19, Піддубний, 38, - Якунін, 19