Перший секретар ЛОК СПУ, полковник запасу Євген Таліпов буде просити відвід суді Жанни Лакомської, яка розглядає справу за його зверненням по перерахунку пенсії військовослужбовцям в запасі, та звернеться до голови Верховного Суду для звільнення її з займаної посади за її неповагу до нього. Про це він заявив сьогодні після того як покинув приміщення Личаківського районного суду. За словами Євгена Таліпова суддя Жанна Лакомська навмисно зірвала судове засідання.
"Я вважаю, що вона навмисно зірвала цей процес. При чому, зірвала нахабно, почала ображати...Я покинув зал засідання, бо людина веде себе не коректно, не виховано, по-хамськи", - заявив він.

Євген Таліпов також зазначив, що суддя йому повідомила, що не може задовольнити його заяву, оскільки, вона по аналогічним клопотанням вже відмовляла людям і, якщо вона задовольнить його клопотання , то Верховний Суд звільнить її з роботи. Євген Таліпов не виключив також можливості, що буде судитись з суддею за завдану моральну шкоду. Натомість, Євген Таліпов запевнив, що дане клопотання все-таки буде вирішено позитивно, оскільки, багато подібних заяв були задоволені судом у Києві, Запоріжжі та Харкові. Слід також зазначити, що суддя не дала дозволу бути присутнім на розгляді справи журналістам, не мотивувавши своє рішення.

Прес-тайм