Про це повідомляє джерело у правоохоронних органах.

«Суддя Києво-Святошинського району, який виносив вирок васильківським терористам, госпіталізований в одну з клінік. Його стан важкий», – повідомило джерело.

При цьому джерело повідомило, що «швидше за все, суддя в реанімації».

Разом з тим не уточнюється, у зв’язку з чим госпіталізований суддя і в якій саме клініці він знаходиться.

Як відомо, 10 січня Києво-Святошинський суд засудив так званих «васильківських терористів» Володимира Шпару, Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза до 6 років ув’язнення.

Під судом мітингувальники кричали «Банду геть!» і заблокували будівлю суду. Після цього між мітингувальниками та «Беркутом» сталася сутичка, внаслідок якої було госпіталізовано 5 активістів. Окрім того травм зазнав екс-міністр МВС Юрій Луценко. 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління МВС у Києві Валерій Мазан заявив, що «частина радикально налаштованих активістів під час зачитування вироку суду «васильківським терористам» плеснули судді в обличчя невідомою речовиною».

При цьому частина пікетувальників заблокувала виїзди з внутрішнього двору суду та прилеглі до приміщення вулиці, аби не пропустити службовий автомобіль конвою.

Окрім того голова Верховного Суду України Ярослав Романюк звернувся до правоохоронних органів з вимогою вжити «невідкладних заходів для забезпечення нормального функціонування судових установ, надійного захисту здоров’я і життя суддів та членів їхніх сімей».

«У Києво-Святошинському районному суді Києва група невдоволених судовим рішенням осіб замість того, щоб оскаржити його в установленому законом порядку, також вдалася до спроби фізичної розправи над суддею, який його ухвалив», – заявив Романюк.

Джерело: УП