Оскільки цей термін завершується у святкові вихідні дні, столичні судді вирішили вирішити подальшу долю екс-судді раніше. 27 квітня, зранку, адвокати екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича отримали телефонне повідомлення з Печерського районного суду міста Києва про те, що на цей день призначено розгляд справи про обрання міри запобіжного заходу до Зварича.Про це повідомляє газета «Високий замок».

Адвокати Зварича надіслали до Печерського суду телеграми, якими засвідчили, що не мають можливостей протягом дня добратися зі Львова до Києва. Вони також повідомили суд, що їхній підзахисний Ігор Зварич наполягає на своїй присутності у судовій залі під час розгляду питання про його подальше перебування під вартою. Адвокати попросили суд забезпечити Зваричу можливість бути присутнім на такому засіданні.

Якщо Печерський районний суд задовольнить клопотання адвокатів Зварича, співробітникам СБУ вдруге доведеться забезпечувати його подорож під охороною до столиці та повернення у камеру Львівського слідчого ізолятора. 

Як повідомляв Вголос,  зараз екс-суддя перебуває у львівському СІЗО. Сюди він був діставлений для проведення слідчих дій після того, як суд Печерського району Києва ухвалив рішення про його затримання під вартою. 

Відносно Ігоря Зварича порушено дві кримінальні справи: за отримання хабара і за дачу неправдивих показів.   

9 березня екс-суддя Ігор Зварич був затриманий працівниками підрозділу СБУ «Альфа» у центрі Львова, в будинку, де мешкає його родина.  

Раніше, 3 грудня 2008 року, у Львові співробітники СБУ затримали голову Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича за підозрою в отриманні хабара. Затримання було результатом спільної операції СБУ та Генеральної прокуратури України. У помешканнях голови Львівського адміністративного апеляційного суду та ще шістьох львівських суддів знайшли 1 млн. дол. та 2 млн. грн.

Натомість суддя Ігор Зварич пояснив, що вилучені кошти – це його власні з дружиною заощадження, а також "посівні гроші", що їх за українською традицією сіють гості під час поселяння у новий дім або офіс. Сам голова Львівського апеляційного суду планував ці кошти передати церкві. Також частина вилучених грошей, за словами Зварича, це зібранні кошти на ремонт приміщення суду.

12 грудня Ігор Зварич покинув територію приватної клініки поблизу Львова і зник у невідомому напрямку.

18 грудня Верховна Рада України дала дозвіл на затримання та арешт Ігоря Зварича. Згодом його оголосили у розшук.