Близько 20.30 у Львові сьогодні був затриманий суддя Ігор Зварич. Цю інформацію підтвердив прес-секретар СБУ Марина Остапенко.

Суддя був затриманий при спробі пройти у квартиру, де проживає його теща і де вже проводився раніше обшук.

Сьогодні, 9 березня, близько 20.00 приблизно 10 представників правоохоронних органів, імітувавши пожежу та використавши машину-підйомник, проникли в квартиру тещі судді Ігоря Зварича у трьохповерховому будинку з мансардою, що у центрі Львова. Будинок був оточений правоохоронцями.

За інформацією від мешканців будинку, правоохоронці шукали Ігоря Зварича. Однак в квартирі його не було знайдено. Тому пошукові роботи було продовжено на даху будинку, де й було затримано Ігора Зварича.

Як раніше повідомляв Вголос, заступник начальника УСБУ у Львівській області Михайло Конрад заявив, що СБУ володіє інфомрацією про те, що екс-суддя Зварич знаходиться на території України

"Співробітники СБУ свою справу зробили, вона була кропітка, вона була не випадкова. Над цією справою ми працювали досить тривалий час. Питання – де Зварич і чому ми його зараз не бачимо, а тільки живемо чутками, що хтось його бачив у Києві чи ще десь. Він дійсно перебуває на території України і я думаю найближчим часом ми це зможемо підтвердити", – сказав він.

3 грудня 2008 року у Львові співробітники СБУ затримали голову Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича за підозрою в отриманні хабара. Затримання було результатом спільної операції СБУ та Генеральної прокуратури України. У помешканнях голови Львівського адміністративного апеляційного суду та ще шістьох львівських суддів знайшли 1 млн. дол. та 2 млн. грн.

Натомість суддя Ігор Зварич пояснив, що вилучені кошти – це його власні з дружиною заощадження, а також "посівні гроші", що їх за українською традицією сіють гості під час поселяння у новий дім або офіс. Сам голова Львівського апеляційного суду планував ці кошти передати церкві. Також частина вилучених грошей, за словами Зварича, це зібранні кошти на ремонт приміщення суду.

12 грудня Ігор Зварич покинув територію приватної клініки поблизу Львова і зник у невідомому напрямку.

18 грудня Верховна Рада України дала дозвіл на затримання та арешт Ігоря Зварича. Згодом його оголосили у розшук.