Судове засідання у Місцевому суді Франківського району за позовом народного депутата, голови ЛОО НРУ Ярослава Кендзьора до міського голови Львова Любомира Буняка про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди перенесено на 18 жовтня.
Сьогодні судове засідання не відбулося у зв’язку із неявкою відповідача.
Суддя Світлана Мартьянова подзвонила у Львівську міську раду, де їй повідомили, що Любомир Буняк не отримував жодного повідомлення щодо сьогоднішнього судового засідання.
Отож суддя вирішила відправити кур’єра із повідомленням, щоб Любомир Буняк міг отримати повідомлення особисто в руки.
„Сьогодні вони сказали, що не отримали повідомлення. Я уже два тижні тому отримав судове повідомлення, а вони тут, у Львові, нібито не отримали його. Суд не може до безконечності затягувати винесення свого рішення. Через два тижня, я сподіваюсь, відбудеться вже заключне судове засідання і буде винесене відповідне рішення”, ― заявив Ярослав Кендзьор.
Він також заявив, що „Любомир Буняк і його команда усілякими методами просто затягують це судове засідання”.
„Вони вже вчетверте не з’являються на засідання чи виносять якісь абсолютно необґрунтовані причини: то хтось захворів, то у відпустці”, ― уточнив Ярослав Кендзьор.
14 листопада 2002 року на черговому засіданні Львівської міської ради Любомир Буняк сказав: „Шановні панове депутати.. Я ще раз наголошу, що не дам в цьому залі баламутити зал навіть спортсменам-фізкультурника, колишнім агентам КДБ...” (подаємо згідно із текстом позовної заяви Ярослава Кендзьора).
Ярослав Кендзьор з вересня 2003 року вимагає поставити рішення, яким було б визнано такими, що не відповідають дійсності і принижують його честь, гідність та репутацію, відомості, які поширив Любомир Буняк 14 листопада 2002 року, зобов’язати відповідача вибачитися публічно перед ним на поширені неправдиві відомості та стягнути з Любомира Буняка суму за нанесені моральні збитки.