Станом на сьогодні суди Львівщини не задовольнили 34 із 35 скарг, поданих обласним штабом Януковича за результатами першого туру виборів.
Львівський обласний штаб Віктора Януковича отримав 32 відмови на 33 скарги, які були подані до місцевих судів щодо порушень під час першого туру президентських виборів, а також 2 відмові на 2 скарги щодо дій ТВК, подані у апеляційний суд.
Про це „Контекст-медіа” повідомив керівник прес-служби штабу Юрій Кріль.
На розгляді у місцевих судах залишається ще одна скарга.
Також штаб очікує відповіді обласної прокуратури на подані скарги, ― зазначив Юрій Кріль.
Юристи штабу наразі ще не подали жодного протесту на рішення судів першої інстанції.
Як повідомляло агентство, Львівський обласний штаб Віктора Януковича подав до ТВК і суди різних інстанцій 219 скарг за результатами голосування у першому турі виборів, в тому числі до ТВК було подано 155 скарг, до місцевих судів ― 33, до апеляційного суду ― 2 та до обласної прокуратури ― 29 скарг. Штаб ТАКИМ ЧИНОМ вже отримав відмову більш як на 100 своїх скарг.
31 жовтня в Україні відбувся перший тур президентських виборів. У першому турі президентських виборів кандидат в президенти Віктор Ющенко переміг у Львівській області з результатом 87,25% голосів виборців. Віктор Янукович набрав в області 5,81% голосів виборців. Другий тур виборів Президента України відбудеться 21 листопада.