Суди відхилили низку позовів кампанії Дональда Трампа, який прагне переобратися президентом США на другий термін, щодо нібито проблем із голосуванням у декількох штатах.

Про це повідомляє Washington Post.

Як зазначається, суд Пеньсильванії відхилив шість окремих позовів, що стосувалися близько 9 тисяч бюлетенів, надісланих поштою у Філадельфії та Монтгомері. Так,  у випадку близько 600 бюлетенів з Монтгомері суддя вказав, що виборці нічого не порушили, не вказавши на конверті зворотню адресу, тому що в інструкції цього не вимагалося.

В інших п'яти випадках суддя, відхиляючи позови, зазначив, що кампанія "не стверджувала, що сталися випадки шахрайства, що є докази шахрайства чи що ці бюлетені заповнювалися не тими виборцями, на чиє ім’я вони були видані".

Суддя Мічигану відхилив скарги двох спостерігачів від республіканців, які вимагали відкласти оголошення результатів у Детройті, оскільки він не побачив переконливих доказів фальсифікацій, а свідчення про нібито неналежні дії працівників дільниці не є переконливими.

Крім того, суддя зазначив, що вимога "зовнішнього аудиту" виборів у штаті може відтермінувати оголошення результатів настільки, що вони не будуть відомі до дня, коли вже має голосувати Колегія виборників, а ще задоволення цієї вимоги "підірвало би довіру до виборчої системи".

Суддя Аризони відхилив позов Трампа після того, коли юристи позивача визнали, що цей позов принципово не вплине на результати президентських виборів. У цьому штаті Байден випередив Трампа на 11 тисяч голосів.

Разом з тим, у Джорджії сьогодні починають перерахунок вручну усіх 5 мільйонів бюлетенів. У цьому штаті Байден випередив Трампа на 14 тисяч голосів.

Нагадаємо, у США завершили підрахунок голосів