Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».

«Цинізм нових провокацій спецслужб РФ почав межувати з дебілізмом. Вчора всі російські ЗМІ розповсюдили заяву ФСБ, яка продовжує розпочату влітку безглузду маячню щодо загрози тотального знищення російської окупаційної інфраструктури в Криму українськими диверсантами», - повідомив політик.

За словами Турчинова, «доказова база» цього затримання була ретельно і заздалегідь підготовлена.

«Беззаперечним доказом», що захоплені цивільні люди є українськими диверсантами, а не агентами ЦРУ, Моссаду чи МІ-6 – були синьо-жовтий прапор та тризуб, без яких, напевно, українські диверсанти ніколи не ходять у тил ворога, а також візитівка популярного в російських ЗМІ «Правого сектору». Очевидно, за задумом потужних аналітиків ФСБ всім одразу має стати зрозумілим, що українські диверсанти прихопили з собою державні символи для самоідентифікації, а візитівки як надійні перепустки на засекречені військові бази, які вони збирались вщент знищити», - додав він.

Турчинов обурений тим, що фахівці ФСБ вирішили довести причетність «українських диверсантів» до військової розвідки тим, що у них серед зброї знайшли пам'ятну тарілочку з символікою Міністерства оборони України.

«Можна і дали обговорювати безглузді та навіжені провокації російських спецслужб та неадекватні пропагандистські штампи, підпорядкованих їм ЗМІ, але треба чітко розуміти, що за цим стоять людські долі, захоплених та катованих заручників, а також інформаційне прикриття ескалації військової агресії проти нашої країни», - підсумував він.