Для винниківчан головним завданням було підтвердити своє чемпіонство та взяти реванш у «Шахтаря» за поразку у Кубку області. Натомість команда Павла Котовенка у цій грі прагнула довести не випадковість цієї перемоги та покращити свої шанси вибороти третє місце в турнірній таблиці.

Родзинки протистоянню додав ще й вихід в основному складі президента винниківського «Руху». Вперше у сезоні Григорій Козловський приміряв воротарські рукавички на такому рівні.

Початок матчу вийшов доволі несподіваним. Уже на четвертій хвилині поєдинку рахунок був 2:0 на користь винниківчан. Голи Костянтина Деревльова та Олега Шептицького поставили володарів обласного Кубка у скрутне становище.

При рахунку 2:0 гра заспокоїлася і проходила здебільшого під диктовку господарів. Команді Павла Котовенка в атаці майже нічого не вдавалося. До завершення першого тайму й особливого не пригадаєш якісь небезпечні моменти біля воріт Григорія Козловського. Запам’ятався лише удар над воротами Ігоря Паськіва.

Діючим чемпіонам області у першому таймі вдалося провести ще одну результативну атаку. Після прихованої передачі вихід сам на сам з воротарем реалізував Олег Шептицький. Здавалося, при рахунку 3:0 на користь господарів команда з Чернограда уже могла їхати додому, однак це не був той випадок. Наприкінці першого тайму гості один м’яч таки відквитали. Вирок з пенальті чітко виконав Назар Райша.

Спокійна і впевнена гра «Руху» у другому таймі тривала до 65-ої хвилини. Саме тоді діючі чемпіони області залишилися вдев’ятьох. Головний арбітр матчу Олександр Шандор вилучив з поля Володимира Макара та Ігоря Яценківа. Якщо з другою карткою першого погодитися можна, то вилучення Яценківа викликало шквал обурення та критики у глядачів. Фол Яценківа в центрі поля аж ніяк не тягнув на таке суворе покарання.

Що цікаво, на полі аж ніяк не відчувалося, що команди грають не в рівних складах. Граючи вдев’ятох, «Рух» виглядав більш, ніж достойно. Контратаки у гравців господарів виглядали небезпечними, проте на завершальній стадії атаки постійно чогось бракувало. Чудові дві нагоди для взяття воріт своїм партнерам створив улюбленець винниківської публіки Роман Манорик. Утім, з вбивчих дистанцій схибили Святослав Козловський та Віктор Поліванов.

Натомість одна атака гостей на останніх хвилинах матчу увінчалася успіхом. Несподіваним ударом під ближню штангу метрів з 10-ти відзначився Назар Райша. Інтрига на останніх секундах народилася не на жарт, проте господарі вистояли. Аби зробити серйозний камбек у матчі підопічні Павла Котовенка мали єдиний шанс, однак удар головою Поріцького Козловський нейтралізував. На цьому була крапка і фінальний свисток Олександра Шандора.

Обидві команди провели серйозну репетицію перед матчем за Суперкубок. Утім, де і коли зіграє діючий чемпіон Прем’єр-ліги області з володарем Кубка наразі невідомо. Відомо лише одне: на полі буде на що подивитися.

«Рух» (Винники) – «Шахтар» (Червоноград) – 3:2 (3:1)
«Рух»: Г. Козловський, Макар, Бойко, Іванський, Дмитрух, Костик, Деревльов, С. Козловський, Баглай, М. Шептицький, О. Шептицький
На заміну виходили: Даниловський, Романів, Яценків, Шпирка, Поліванов, Дикий, Манорик
«Шахтар»: Щур, Іванець, Сидорко, Брунець, Ільчишин, Свінцицький, Райша, Кондюх, Покладок, Паськів, Михальчук
На заміну виходили: Поріцький, Купецький
Голи: Деревльов, 1, О. Шептицький, 4, 37, – Райша, 44 (з пен), 89
Арбітр: О. Шандор (Львів)