До Вашої уваги результати жеребкування:

«Авантаж-Політехнік» (Харків) – МБК «Миколаїв»

БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» (Рівне) – БК «Політехніка-Галичина» (Львів)

БК «Київ» – БК «Черкаські мавпи»

БК «Немо» (Одеса) – БК «Дніпро-Азот» (Дніпродзержинськ)

БК «Кіровоград» – БК «Дніпро» (Дніпропетровськ)

СК «Кривбас» (Кривий Ріг) – БК «Одеса»

БК «Муссон» (Севастополь) – БК «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя)

БК «СоюзБаскетУголь» (Шахтарськ) – БК «Говерла» (Івано-Франківськ)


Команди зіграють один поєдинок удома та один на виїзді (команди, вказані першими, перший матч проводять удома). Ігри відбудуться 23 та 30 жовтня. До наступного етапу перейдуть вісім команд-переможниць.

На наступному етапі переможців пар цього етапу (вісім команд) за жеребкуванням буде розділено на дві групи по чотири команди, вони зіграють в групах за коловою системою в два кола. До наступного етапу перейдуть команди, що посіли перше та друге місця в групових іграх.


На наступному етапі до чотирьох команд, що посіли перше та друге місця в групових іграх, приєднаються чотири команди Суперліги, які задіяні в міжнародних кубкових турнірах. Вісім команд буде розділено на чотири пари за жеребкуванням, вони зіграють за кубковою системою (одну гру вдома та одну на виїзді). Господарем майданчику першої гри буде команда, яка грає в лізі, що нижча за рангом. Якщо зустрічатимуться команди однієї ліги, то господарем майданчику буде команда, що матиме непарний номер при жеребкуванні. До фінального етапу перейдуть чотири команди, що перемогли в кубкових іграх четвертого етапу.

Джерело: Федерація баскетболу України