Після відходу з посади в. о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун планує і далі працювати в області медицини. Також вона повідомила, що і надалі буде вести блог у Facebook, де розвінчувала медичні міфи.

Про це повідомляє НВ.

«У нас є дуже багато ідей, як ми можемо працювати. В Україні немає аналітичних центрів щодо охорони здоров’я, громадського здоров’я, які б давали поради, політику, аналіз всього, що відбувається у цій сфері», — сказала вона.

За словами Супрун, вона буде писати книгу, «бо те, що відбулося за останні три-п’ять років в Україні, дуже цікаво не тільки тут, а і в цілому світі».

Також Супрун пообіцяла і надалі вести свій блог у Facebook, де розвінчувала медичні міфи:

«Не журіться, і далі будуть три рази на день фейсбук-пости. Займатимемося просвітницькою діяльність, освітою, навчанням, бо це одна з найважливіших речей, яка є в системі охорони здоров’я. Треба не лише змінити фінансування, що вже майже зроблено, а також підвищувати якість надання первинної допомоги», — сказала вона.

Як писав “Вголос”, під стінами Міністерства охорони здоров’я у Києві активісти влаштували акцію подяки Уляні Супрун та її команді. Перед цим користувачі у соціальних мережах запустили хештег #ДякуюУляна.