Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

«Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології поповнився новим обладнанням. До закладу надійшов мобільний апарат для рентгенографії, сучасний операційний стіл з прозорою поверхнею, набори для коронарографій та коронарні стент-системи.

Ці заходи відбуваються у межах чинного субпроекту Світового банку «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що комплекс обладнання придбано через міжнародні конкурсні торги в рамках реалізації субпроекту Світового банку. Постачальники обладнання – провідні компанії Німеччини та Польщі.

Сучасна цифрова рентген-діагностична система типу «С-дуга», яку отримали вінницькі кардіохірурги, в кілька разів посилить точність діагностики захворювань серця і судин. Система мобільна, призначена для застосування в операційних залах із щонайширшим спектром завдань.

Осучаснити рівень діагностики серцево-судинних недуг допоможуть і витратні матеріали, зокрема спеціальні катетери, шприци високого тиску, набори для проведення коронарографій, агіографічні катетери і провідники, коронарні стент-системи. Їхня загальна вартість – понад 47 тисяч доларів.

 

«Вголос»