Про це Вголосу повідомили у СКУ.

Міжнародна місія спостерігачів відзначає, що після трьох днів підрахунку голосів окружними дільничними комісіями, на декількох спірних округах голоси і досі не підраховано. На інших виборчих округах, де підрахунок був завершений після тривалих затримок, виявилися значні невідповідності між тими даними, що були оприлюднені на веб-сайті Центральної виборчої комісії та поданими в офіційних протоколах дільничних виборчих комісій.

СКУ також стурбований тим, що офіційні спостерігачі не допускаються до багатьох засідань окружних виборчих комісій у Києві та мають труднощі з отриманням копій протоколів на спірних одномандатних виборчих округах.

СКУ закликає Центральну виборчу комісію розслідувати факти надмірного затягування підрахунку голосів. Одночасно з цим СКУ вчергове наголошує, що офіційні міжнародні спостерігачі, згідно з існуючою міжнародною практикою, повинні мати безперешкодний
доступ до всіх засідань та отримувати копії всіх протоколів. Місія СКУ зі спостереження за виборами очікує, що відповідальні посадові особи зосередяться на вирішенні проблем, які виникають на спірних виборчих округах.

Спостерігачі від СКУ продовжують здійснювати моніторинг та звітувати про ситуацію.