Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Як повідомив голова Харківської обласної організації ВО «Свобода», відповідальний за підготовку до народного волевиявлення  Ігор Швайка, найближчим часом відбудуться збори, на яких ухвалять рішення про доцільність проведення референдуму та оберуть ініціативну групу з 500 осіб, які роз'їдуться по всій Україні з підписним листом на підтримку проведення референдуму.

«Нині наше головне завдання – забезпечити реалізацію права громадян на участь в управлінні державою. Питання ринку землі надзвичайно важливе ухвалювати таке рішення може тільки український народ. Отож маємо зібрати 3 мільйони підписів, не менше ніж по 100 тисяч у двох третинах областей, за проведення референдуму. Відтак Президент України буде зобов'язаний призначити референдум за народною ініціативою», – зазначив Ігор Швайка.

«Збори громадян, на яких, відповідно до закону, необхідно зібрати 2 тисячі осіб та визначити ініціативну групу з 500 громадян, плануємо провести на початку липня. Час і місце буде додатково проанонсовано. Після цього впродовж літа збиратимемо підписи, щоб у жовтні, одночасно з місцевими виборами (задля економії коштів), провести референдум на підтримку законодавчої ініціативи парламентаріїв-«свободівців» про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення», – додав він.

Із законопроектом депутатів-«свободівців» можна ознайомитися ТУТ.