День Незалежности України сотні свободівців відзначили, пройшовши без партійної символіки ранковим Маршем незалежності разом із ветеранами новітньої російсько-української війни, громадськими активістами та тисячами українців. Святковий хід розтягнувся від Червоного корпусу Університету Шевченка до Майдану Незалежности.

Про це повідомляє пресслужба політсили.

Ветерани війни на Донбасі сформували десятки колон, на чолі яких ішли матері і члени сімей загиблих військовослужбовців, родичі вбитих на Майдані під час Революції Гідності, поранені в боях на Донбасі українські військові.

Державні, червоно-чорні прапори та кілька прапорів Білорусі: біля стели Хрещатику тисячі учасників маршу з малечею, тримаючи в руках прапори та квіти провели святкове віче.

Учасники ходу вшанували загиблих героїв та закликали звільнити Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко та Яну Дугарь – фігурантів справи вбивства журналіста Павла Шеремета.

Участь у Марші взяв лідер націоналістів Олег Тягнибок:

А також заступник голови Верховної Ради України (2012-2014 рр.), ветеран московсько-української війни Руслан Кошулинський: