Після публічного тролінгу з боку "Свободи" на засіданні Львівської міської ради 28 травня, мер Андрій Садовий відмовився від встановлення собі душу у Ратуші за 750 тисяч гривень.

Як інформує пресслужба ЛМР, мерія вирішила розірвати відповідний договір із підрядником.

"Як уточнили в департаменті адміністративних послуг, авансових платежів не проводили. З підрядником розривають договір. Роботи у приміщенні не проводяться. Також міський голова доручив сектору доброчесності проаналізувати проведення тендерних процедур", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Садовий під час карантину вирішив встановити собі у мерії душ, при чому на тендері вибрав для цього найдорожчу із пропозицій — за понад 750 тисяч гривень.

Після цього на засіданні Львівської міської ради депутат від ВО "Свобода" Андрій Рікота публічно зганьбив Садового й вручив йому "золотий" душ як символ зловживань і корупції мера.

“750 тисяч гривень на душ! Це 30 тисяч доларів! Цинічна і демонстративна маніпуляція коштами міста! Фактично крадіжка! І це відповідальність безпосередньо ваша! Не якогось чиновника з якогось управління, а ваша, пане Андрію. У Януковича був золотий батон, а вам, очевидно, треба золотий душ? Може, ви і золотий унітаз там запланували?” – заявив тоді Рікота.