Цю пропозицію вніс голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації свободівець Олексій Галицький, інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

За словами Балицького, зміни до законодавства необхідно внести, доки не підписано Угоду про розподіл продукції в межах Олеської ділянки між урядом і компанією «Шеврон» та інші угоди, оскільки потім ці зміни до законодавства не поширюватимуться на них.     

«10 жовтня 2013 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо коштів від використання (реалізації) державної частини виробленої продукції відповідно до угод про розподіл продукції)». Законопроект передбачає включення до місцевих бюджетів частини коштів від частки держави у вартості продукції, що відповідно до угоди про розподіл продукції передаються органам місцевого самоврядування. Але ці зміни до Бюджетного кодексу залишаться лише красивою декларацією, оскільки їх не можна буде реалізувати без внесення змін до Закону України «Про угоди про розподіл продукції», – зазначає депутат. 

За його словами, народні депутати фракції ВО «Свобода» напрацювали проект закону про внесення змін до Закону України «Про угоди про розподіл продукції» (щодо частки місцевого самоврядування у вартості виробленої продукції) з пропозиціями щодо визначення його як невідкладного до розгляду Верховною Радою України, відповідно до   статей 21, 101 Закону України «Про регламент Верховної Ради України».