Лише перевірений список політичної сили забезпечує дисципліну і необхідний виборцям результат», заявив Тягнибок у Вінниці.

Лідер націоналістів наголосив, що першочергова функція виконавчого комітету будь-якої партії полягає у якісному відборі кандидатів у депутати та формуванні адекватних, а не популістських списків: «Саме тому «Свобода» ніколи не підторговувала місцями у списку, бо депутат, який купив місце в партійному списку, прагне якомога скоріше «відбити» витрачені кошти, тому й готовий у будь-який момент стати «тушкою» та голосувати не по совісті, а за тридцять срібняків».

За словами Олега Тягнибока, при укладенні виборчого списку «Свобода» завжди керується єдиним принципом – відповідністю кандидата ідеології націоналістичної сили та історією його роботи в лавах об’єднання чи безпосередньо в парламенті. «У нашому списку ті, хто пройшов перевірку, поділяють наші ідеї та здатні реалізовувати їх у своїй діяльності. Саме тому «Свобода» у Верховній Раді забезпечує стовідсоткові голосування за всі законопроєкти, які ми підтримуємо, саме тому ми не прогулюємо засідання парламенту й ніколи не мали «тушок». Бо лише перевірений список членів політичної сили забезпечує дисципліну і необхідний виборцям результат», – зазначив лідер націоналістів.

«Свобода» на ці позачергові вибори йде із командою, перевіреною роками, незважаючи на те, що більшість партій, які беруть участь у перегонах, цього разу включили до своїх списків громадських діячів та бійців АТО.

«Фактично в нашій першій десятці з’явилось лише одне нове ім’я – Олексій Миргородський. Він командир взводу 22-го мотопіхотного батальйону, якій дислокується в зоні АТО. Але це не комбат, залучений для отримання політичних балів. Олексій уже декілька років очолює Харківську обласну організацію «Свободи. Так само й громадські активісти – можливо, їхнє залучення є новинкою для якихось політичних сил, але більшість свободівців самі були активістами до початку політичної кар’єри», – зауважив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, що під час ХХІХ З'їзду Всеукраїнського об'єднання «Свобода» 14 вересня в Києві Олексій Миргородський не був присутній на заході, бо перебував у зоні АТО. До учасників з’їзду він звернувся з аудіозверненням.