Про це інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

За словами нардепа, кияни показали, що нинішня так звана «Київрада» остаточно відійшла у політичне небуття і не підлягає реанімації. «Це локальна, але вкрай важлива перемога Майдану. Окрім цього, як ми і передбачали, зараз провладні махінатори з Київради вкотре розпочали розповідати байки про те, що їм не дали «ощасливити» київських б’юджетників раніше обіцяними грошима. Проте в ці побрехеньки не вірить уже ніхто, бо саме режим Януковича і Партії регіонів довів до того, що в Києві повністю відсутня будь-яка легітимна влада, яка здатна розв’язувати в тому числі й соціяльно-економічні проблеми», – сказав він.

Свободівець нагадав, що в. о. голови КМДА А.Голубченко вчора публічно заявив, що для надання коштів рішення Київради взагалі непотрібне, та ще й висловив сумнів у доцільності самого проведення такого засідання.

«Це дійсно так, бо «засідання» Київради було потрібне зовсім для иншого – це була спроба самих «депутатів Київради» нагадати про себе та спробувати своїм плазуванням перед режимом Януковича виторгувати собі ще хоч трохи часу на існування. З иншого боку, тих коштів для б’юджетників, скоріше за все, просто не існує в природі, і влада вкотре банально дурить людей. Спочатку розграбували Київ на мільярди доларів, а зараз лицемірно «піклуються» про б’юджетників. Краще віддали би киянам награбовану в них землю та йшли геть – це найліпше, що вони здатні зробити для міста!», – зазначив Андрій Іллєнко.

Голова Київської «Свободи» також підкреслив: «Тепер важливо не збавляти обертів і таки дотиснути режим. Відновлення самоврядування в Києві через проведення негайних виборів міської ради та міського голови – це вимога киян, і її має бути реалізовано!».