Про це повідомила прес-служба ВО «Свобода».

Також свободівці вимагають відсторонити Яценюка від виконання обов'язків на час розслідування цих фактів. Пікетувальники переконані: економічна система держави має працювати на благо нації, а не олігархів та казнокрадів.

Причиною для мітингу стала антинародна політика уряду Яценюка, а також оприлюднені нещодавно факти розкрадання урядом мільярдів гривень. ВО «Свобода» наголошує, що Яценюк на час розслідування цих фактів має бути відсторонений від виконання обов'язків, а якщо інформацію про мільярдні зловживання буде доведено має подати у відставку то понести відповідальність передбачену законом.

Активісти принесли до будинку уряду макет кулі із пов'язкою камікадзе «Куля в лоб». За словами свободівців, вона має символізувати обіцянки Яценюка під час Революції гідности.

Народний депутат-свободівець Юрій Левченко наголосив, що в будь-якій європейській державі, аби було оприлюднено такі факти щодо злочинів Прем'єр-міністра, то він би вже давно подав у відставку. Натомість Яценюк, як зазначає парламентар від «Свободи», має нахабство ігнорувати оприлюднені факти його злодіянь.

На пікеті також виступив депутат-свободівець Андрій Іллєнко, який зазначив, що Генпрокуратура має розслідувати факти зловживань уряду. За його словами, не припустимо, аби безкарними лишалися такі масштабні злочини проти народу.

Такої ж думки дотримується й очільник «Свободи» на Сумщині Ігор Мірошниченко: «За міжусобицями олігархів якось лишаються непомітними мільярдні зловживання уряду. Це насправді величезний злочин, коли у людей забирають останні копійки, аби прогодувати військо, а влада такі ж суми попросту краде. ГПУ має негайно взятися за уряд та розслідувати, куди поділися мільярди гривень».

Водночас очільник Київської обласної «Свободи» Ігор Сабій у своєму виступі зазначив: «Яценюк зараз намагається нав'язати думку, що всі, хто його критикують, працюють на руку Москві. Насправді ж це Яценюк працює на руку Москви, провадячи свою антинародну політику та визискуючи пересічних українців. Кремль пішов на українців війною збройною, а Яценюк - соціально-економічною».