Як інформує прес-служба Київської міської організації ВО «Свобода», націоналісти й небайдужі кияни, які прийшли висловити протест, скандували гасла та тримали в руках плакати з написами: «Тіньові прибутки від реклами метрополітену – в бюджет Києва!», «Куди йдуть гроші від використання торгових точок метрополітену?» тощо.

Народний депутат України, «свободівець» Юрій Левченко під час пікетування наголосив: перед тим, як навіть замислюватися про підвищення тарифів на проїзд у метро в умовах економічної кризи і тотального зубожіння народу, київська влада мала б провести незалежний аудит метрополітену. «Необхідно ліквідувати корупційні схеми з рекламою та торгівлею в метро, які діють з часів Черновецького, припинити виплачувати посередникам мільйони за російські вагони тощо. Без цього підняти тарифи – це лише бажання київської влади перекласти свою неспроможність або небажання розібратися з корупцією на плечі киян», – заявив Юрій Левченко.

Керівник фракції ВО «Свобода» в Київраді Петро Кузик констатував, що міський голова попросту поставив киян перед фактом, піднявши тарифи на проїзд у підземці. «Киян обурює, що міський голова, не провівши публічного обговорення з мешканцями столиці, не опублікувавши жодних реальних розрахунків, просто поставив мешканців столиці перед фактом, що тепер вони платитимуть 4 гривні за проїзд у найпопулярнішому громадському транспорті – метрополітені», – зазначив Петро Кузик.