Про це йдеться в документі, текст якого є в розпорядженні власкора «Вголосу».

Як зазначено у зверненні, луцький міський голова 31 грудня 2014 року підписав наказ про звільнення із займаної посади директора державно-комунального підприємства «Луцьктепло» Олександра Киричука. Це стало логічною реакцією на те, що кількаразові намагання трудового колективу, громадських організацій знайти порозуміння з адміністрацією ДКП «Луцьктепло» наштовхувалися на стіну байдужості та несприйняття.

Додаткової актуальності питанню управління цим комунальним підприємством додає той факт, що ДКП «Луцьктепло» є монополістом на ринку надання відповідних послуг з теплопостачання в Луцьку і перебуває під особливою увагою олігархічних структур. Окрім того, звіт про господарську діяльність за 2014 рік засвідчує наявність серйозних фінансових проблем на підприємстві. Також варто взяти до уваги і факт отримання підприємством 2014 року позики від Європейського банку реконструкції і розвитку на безпрецедентно високу суму в 14 млн євро під гарантії міської ради, що містить додаткові ризики та навантаження для бюджету міста на десяток наступних років.

Хоча п. 10 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» надає міському голові право призначати керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, окрім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, доцільно було б під час вирішення питання призначення нового керівника ДКП «Луцьктепло» максимально врахувати думку трудового колективу та громадськості.

«Тому, зважаючи на вищевикладене, враховуючи соціальне напруження, що виникло внаслідок невдалого менеджменту управлінської команди екс-директора, задля надання процесу призначення нового керівника підприємства відкритості й публічності та мінімізації наявного невдоволення в колективі пропонуємо оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора ДКП «Луцьктепло» та утворити відповідну конкурсну комісію», – йдеться у зверненні фракції до мера Луцька Миколи Романюка.