Про це йде мова у заяві фракції ВО «Свобода» у Луцькій міськраді, текст якої має у своєму розпорядженні власкор Вголосу.

«ВО «Свобода», йдучи на вибори, чітко заявляла про недопустимість пакетних голосувань, які мали місце під час попередніх каденцій Луцької міської ради. Пакетне голосування із земельних чи будь-яких інших питань є недопустиме, оскільки такий спосіб прийняття рішень – це передумова для застосування різноманітних непрозорих схем і корупції.

Міський голова зобов'язаний ставити кожне питання порядку денного на голосування за основу та в цілому незалежно від того, чи є до них питання чи ні.

Практика лобіювання пакетних голосувань у Луцькій міській раді нерідко є наслідком того, що деякі зацікавлені депутати намагаються повирішувати свої меркантильні та егоїстичні інтереси. Саме такий варіант голосування дає їм шанс приховати від лучан рішення, які не завжди відповідають  інтересам громади.

Також не може не обурювати небажання частини депутатів міської ради працювати та добросовісно розглядати усі питання порядку денного. Неприховане прагнення окремих міських обранців закінчити сесію за кілька годин, їх нездоровий інтерес до конкретних питань із матеріальним змістом свідчить про те, що вони не бажають виконувати свої обов’язки перед лучанами, а дбають лише про власні вузькі інтереси.

Тому фракція ВО «Свобода» у Луцькій міській раді звертається до міського голови Миколи Романюка не піддаватися на маніпуляції частини депутатів, а діяти в межах регламенту», – йдеться у поширеній заяві.

Зазначимо, що на останніх сесіях Луцької міськради почастішали випадки пакетних голосувань за земельні питання, проти яких категорично проти виступають свободівці.