Уже третій місяць в Генеральному консульстві Чеської Республіки у Львові закритий візовий відділ. Причина закриття не пояснена. Лише повідомили, що з 1 травня 2009 "не будуть прийматись документи на всі типи віз", до відкликання.

Чиновники консульського відділу добре знають, що деякі документи необхідні для отримання віз дійсні тільки на шість місяців. Але їм чомусь байдуже до того, що плани багатьох людей будуть зламані, а для декого це можливо й зламана доля.

Подібне ставлення до українських громадян неприпустиме. Ми не дозволимо принижувати гідність наших громадян.

Всеукраїнське об‘єднання "Свобода" вимагає від Генерального консульства Чеської республіки у Львові відповісти на запитання:
Коли буде надана інформація щодо початку роботи консульського відділу Чеської республіки у Львові.

Чи будуть обслуговуватися після відкриття консульства люди, які були записані в чергу на подання документів для отримання віз, строки подання яких пройшли з провини консульства.

Вся інформація про початок роботи та умови прийому документів консульським відділом Чеської республіки у Львові повинна обов'язково бути висвітлена у засобах масової інформації. ВО "Свобода звертається до Міністерства закордонних справ України із вимогою підтримати цю заяву та захистити права і гідність своїх громадян.