Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив кандидат у народні депутати від ВО «Свобода» по 223-му округу Юрій Левченко.

«Семеро депутатів-свободівців (у Верховній Раді). У нас буде власна депутатська група. Ми будемо працювати, як єдине ціле», – сказав він.

Левченко також повідомив, що поки не розглядає можливість вступу до будь-яких фракцій у новому парламенті.

«У нас поки не йдеться про вступ до будь-яких фракцій, зараз дуже рано про це говорити. Я не прогнозую, що буде якась така постановка питання», – заявив «свободівець» і додав, що у Верховній Раді має намір голосувати згідно з партійною програмою «Свободи».

«У нас є наша партійна програма – «Програма захисту українців». У Раді ми будемо голосувати згідно з цією програмою. Неважливо, чи буде це голосувати Блок Порошенка, «Народний фронт» або «Самопоміч». Неважливо. Якщо голосування буде згідно з тим, що ми обіцяли людям, тоді ми – за, якщо проти, то ми – проти», – зазначив Левченко.

Нагадаємо, після обробки Центральною виборчою комісією 97,94% електронних протоколів дільничних виборчих комісій про підсумки голосування ВО «Свобода» набирає 4,72%.