Відповідну заяву сьогодні на сесії зачитав депутат-«свободівець» Андрій Карбовник, передає кореспондент «Вголосу».

«Підприємство щороку є одним із лідерів серед комунальних підприємств міста за кількістю скарг та зауважень до його діяльності. Ще в 2013 році тимчасова депутатська контрольна комісія, яка перевіряла роботу транспортного підприємства, констатувала низку порушень серед яких: обіг не облікованої готівки, порушення в договорах оренди з підприємцями, відмивання коштів на рекламі. Також закупівля пального за завищеними цінами, махінації з вживаними автобусами,  безпідставні щомісячні технічні консультації на 450 тис. грн, та зловживанням службовим становищем керівництвом підприємства», – зазначив депутат.

Також Андрій Карбовник нагадав, що 17 грудня на вулиці Тракт Глинянський відбулась дорожньо-транспортна пригода: жінка випала з переповненого маршрутного автобуса №29, внаслідок чого була госпіталізована  з важким переломом ноги. Водій цього автобуса, який в той час кермував маршруткою навіть не зупинився, аби надати першу медичну допомогу.    

«Ми вимагаємо негайного звільнення із займаної посади директора ЛКП «АТП №1» Михайла Сидоровича, публічного розслідування інциденту на вул. Тракт Глинянський щодо факту травматизму львів’янки на автобусному маршруті № 29 та притягнення до відповідальності тих осіб, з вини яких спричинено шкоду здоров’ю мешканки міста. Також зважаючи на те, що  директор комунального підприємства АТП №1 Михайло Сидорович є депутатом Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» ми закликаємо міського голову Андрія Садового не покривати бездіяльність своїх однопартійців» – заявив депутат.

Він наголосив також, що мандат депутата від «Самопомочі» не може бути індульгенцією для корупції та безгосподарності.

«На минулому пленарному засіданні міський голова дав обіцянку публічно розібратися із усіма обставинами дорожньо-транспортної пригоди на вул. Тракт Глинянський. Проте до сьогодні жодних заходів для вирішення цієї проблеми вжито не було, а технічний стан автобусів та кваліфікація водіїв на маршрутах АТП № 1 і далі несуть реальну загрозу життю та здоров’ю для пасажирів. Комунальне підприємство АТП № 1 перетворюється на невід’ємну складову партійного кооперативу «Самопомочі», де Андрій Садовий, очевидно, покриває будь-які порушення та бездіяльність своїх підлеглих», – наголосив Карбовник.

На що мер Львова відповів, що цей маршрут не у власності  АТП №1, а його обслуговує орендар. «Я думаю, що ЛКП АТП№1 піде шляхом розірвання угоди з цим орендарем», – сказав А. Садовий.