Подаємо повний текст заяви:

«13 березня в Донецьку під час мітингу «За єдність України» від рук російських провокаторів, бойовиків і сепаратистів загинув наш побратим, член Донецької міської організації ВО «Свобода» Дмитро Чернявський. Сепаратисти, озброєні бітами, заточками з арматури, ножами і сокирами, атакували донеччан, які мирно мітингували на площі в підтримку єдності України. Атакували за повної бездіяльності міліції, яка утворила для нападників коридор, аби ті безперешкодно могли наблизитися до мирних українців.

Трагедія, що сталася 13 березня у Донецьку, – це не війна ідеологій, не протистояння поглядів, не битва ідей. Це зухвала помста – за неординарність, сміливість, небайдужість, за громадянську позицію, за інтелект урешті-решт.

На Донеччині міліції немає вже давно. Ще за часів «пєрєстройкі» великі міліційні чини охоче втягнулися до кримінальних схем, відтак узагалі очолили кримінал, взявши під контроль торгівлю наркотиками та здійснюючи прикриття для злочинних схем. Вони зрадили свою державу з самого початку, тому сьогодні всіляко допомагають будь-яким ворогам України – чи то внутрішнім, чи то зовнішнім.

Патріотам знову оголошено війну. Нині, втрачаючи своїх побратимів, ми стискаємо кулаки й готуємося самі давати відповідь ворогові.

Зараз вимагаємо від голови обласної державної адміністрації: оголосити 3-денний траур у Донецьку і області; на час трауру заборонити проведення будь-яких акцій у місті; провести службове розслідування та покарати міліціантів, які своєю бездіяльністю призвели до трагедії; оголосити про відставку керівників обласної, Донецької міської та Ворошиловської районної у м. Донецьк міліції.

Вічна пам'ять і слава героям! Боротьба триває. Нелюди відповідатимуть за скоєне лихо!».