Про це йдеться у депутатському запиті нардепів, який вони оголосили сьогодні 4 липня під час пленарного засідання сесії ВРУ, пише прес-служба ВО.

За словами Кайди, такі факти виявили правоохоронці. 

 «Саме тому Верховна Рада України ухвалила законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за фінансування дій або заходів, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, зміну меж території або державного кордону України або захоплення державної влади», – підкреслив народний депутат.

«Крім цього, українські інтернет-видання публікують повідомлення про причетність деяких установ до співпраці з терористичними та сепаратистськими структурами на території України. Тому ми скерували депутатський запит Генпрокуророві, очільникам Служби безпеки та Національного банку з вимогою вжити заходів реагування для виявлення і розслідування злочинів, пов’язаних із фінансуванням діяльності терористичних і сепаратистських структур в Україні, а також позбавити ліцензій банківські установи, які причетні до фінансування протиправних дій», – зазначив Олексій Кайда.