Як повідомляє власний кореспондент «Вголосу», про це лідер ВО «Свобода»  Олег Тягнибок заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок.

Олег Тягнибок закликав Верховну Раду обговорити питання щодо розірвання дипломатичних відносин із Росією. Про це йдеться у проекті постанови №4493, зареєстрованій народним депутатом від «Свободи» Олегом Панькевичем.

«Час настав, нема чого робити вигляд, що ми щось можемо вирішити мирним шляхом», - заявив Тягнибок.

Крім того, за його словами, фракція «Свободи» пропонує прийняти проект постанови №4962 щодо денонсації угоди між урядами України і Росії про безвізові поїздки.

Він також вимагає прийняти законопроект №4792 про заходи щодо попередження екстремізму та сепаратизму в Україні. Цей проект дозволяє притягати до кримінальної відповідальності осіб, що дозволяють розміщувати на державних органах символіку інших держав чи невизнаних утворень.

Олег Тягнибок  також вимагає звернутися до Ради Європи, ОБСЄ, Генеральної асамблеї ООН з приводу виключити Росію із цих структур.

Крім того він закликав надати право тим, хто захищає незалежність України на східному фронті надати право застосовувати холодну та вогнепальну зброю.

За словами Тягнибока, фракція пропонує звернутися до міжнародних журналістських організацій з метою захисту інформаційного простору України «з приводу психологічно-інформаційної агресії, що здійснюється засобами масової інформації Російської Федерації проти України».