Як повідомляє прес-служба ВО «Свобода», народні депутати від ВО «Свобода» Юрій Левченко та Михайло Головко під час брифінгу у Верховній Раді України 3 лютого 2015 року наголосили: влада має діяти жорстко та безкомпромісно, а не працювати на олігархічний клас і ховати голову в пісок, боячись дати повноцінну відсіч агресору.

Левченко підкреслив: не лише відсутність у проекті порядку денного другої сесії фактично всіх ініціатив «свободівців», а й саме його формування задемонструвало повне ігнорування норм Регламенту ВРУ.

«На початку нинішнього засідання не було затверджено порядок денний сесії. Тож незрозуміло, на яких підставах депутати голосують за відповідні законопроекти. Це чергове грубе порушення регламенту, що відбувається, на жаль, на кожному засіданні. Ба більше, навіть у тому проекті порядку денного, який нині роздали депутатам, але який дотепер не затверджено і навіть не обговорено, немає законодавчих ініціатив, які подавали депутати від «Свободи», – заявив Юрій Левченко.

Націоналіст підкреслив, що йдеться про дуже важливі документи – наприклад, про денонсацію угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.

«У країні відбувається суцільне скорочення всіх можливих виплат соціально незахищеним верствам населення, скасовують пільги, а уряд усім говорить, що треба затягувати паски. Але при цьому угоду з Кіпром, яку, до речі, Арсеній Яценюк двічі публічно обіцяв скасувати, навіть не включають у порядок денний, забалакуючи це питання. Це прямий показник того, хто кого захищає в Україні –  бачимо, що чинна влада, уряд надалі продовжують соціально несправедливу економічну політику, по суті, працюючи на олігархічний клас.

Ми вимагаємо, щоб у порядок денний, коли його нарешті затверджуватимуть, було внесено нашу ініціативу про денонсацію угоди з Кіпром і всіх інших документів, спрямованих на зміцнення економіки та обороноздатності держави», – зазначив він.