Про це інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Як зазначено в запиті, на офіційному сайті Міністерства культури Російської Федерації опубліковано заяву так званих діячів  культури Росії в підтримку позиції Президента РФ щодо України та Криму. 

Серед так званої інтелігенції є прізвища відомих артистів та акторів, зокрема Газманова О.М.,  Боярського М.С., Безрукова С.В., Расторгуєва М.В., співачки Валерії та инших (всього 178 осіб), які отримували великі гонорари від проведення  концертів на території  України.

Офіційно підтримуючи дії  Путіна щодо України та Криму, вказані особи  фактично є співучасниками злочинної діяльности останнього, направленої проти миру, безпеки людей та міжнародного правопорядку, територіальної цілісности та суверенітету України, пише «Свобода».

У зверненні свободівця зазначено: «Жодну країну в світі не будуть поважати, якщо  вона не поважає себе сама. Сьогодні Україна просто зобов’язана закрити кордони і заборонити в’їзд на свою територію усім, хто підтримує окупацію Криму і агресора, який порушує територіяльну цілісність нашої держави. На війні жоден із противників не пустить на свою територію агітатора з боку агресора. Сьогодні Україна програє інформаційну війну, бо ми не можемо закрити інформаційний простір.

Саме аби не допустити цього, ми маємо заборонити в’їзд на територію нашої держави українофобів, таких як Жериновський, Затулін і їм подібні, та псевдоартистів, які підтримують путінську окупацію. Безперечно, що ми маємо зробити це рішуче і безповоротно. Всіх тих, хто висловлювався за окупацію українського Криму та  підтримували політику Путіна, має бути піддано ігноруванню та недопущенню на територію України. Я вважаю, що Европа та США так само мають вжити усіх заходів, аби ці особи були нев’їздними ще й на територію Шенгенської зони, а також США».

З метою недопущення загрози національній безпеці України парламентар вимагає ухвалити рішення про заборону в’їзду на територію України російським  акторам, та иншим представникам культури, які підписалися під офіційною заявою, розміщеною на офіційному сайті Міністерства культури РФ щодо  підтримки дій Президента РФ Путіна щодо України та Криму.