Про це після доповіді заявив голова фракції «Свободи» у ВР Олег Тягнибок, інформує прес-служба «Свободи».

«З виступу Генерального прокурора України стало зрозуміло, що він просто реанімує сталінізм. Інформація, яку він подав, абсолютно упереджена, однобока, а буцімто оперативне відео, яке було продемонстровано, – це, фактично, змонтований відеоролик у найгірших традиціях совецького агітпропу. Лише одна маленька ілюстрація: показали частину відео із виступом священика, який мав місце у Коломиї два роки тому», – сказав Тягнибок.

Окрім того, від додав, що «нинішня доповідь генпрокурора – провокація та нагнітання ситуації, бо жодного слова ми не почули про те, що громадяни вийшли на майдани саме через свавілля міліція, яка по-звірячому била людей. Не було показано записів, як ті звірі в погонах завдали чоловікові 68 ударів, як б’ють журналістів, медпрацівників, не показано жодного запису, як «правоохоронці» влаштували «сафарі» у Києві та гнали мирних протестувальників аж до Михайлівської площі».

Також свободівець Андрій Мохник підкреслив, що своїм звітом у парламенті В.Пшонка заслужив собі «відзнаку ім. Вишинського».

«Пшонка заслужив відзнаку Андрєя Януарієвіча Вишинського, який влаштовував політичні розправи та політичні судові процеси. У відеоролику від прокуратури насправді дають політичні оцінки. І те, що робить генпрокурор, – абсолютна брехня в стилі совєцького агітпропу. Навіщо такі інсинуації, навіщо прикривати Захарченка, який навіть до парламенту прийти побоявся?!», – наголосив нардеп.

Водночас керівник юридичної служби ВО «Свобода», народний депутат України Олег Махніцький констатував, що доповідь В.Пшонки підтвердила те, що жодного об’єктивного розслідування за чинної влади бути не може.

«З доповіді генпрокурора абсолютно зрозуміло, що жодного об’єктивного розслідування не буде – буде однобоке розслідування, аби знайти «винних» і «стрілочників». А насправді не треба довго шукати винних, бо й так зрозуміло, хто може віддавати наказ «Беркуту» діяти. Є відповідні накази міністра внутрішніх справ, у яких чітко прописано, хто віддає накази, тому треба лише підняти нормативні документи. Така ж ситуація – і з залученням бійців внутрішніх військ», – додав Махніцький.