Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода» нагадує, що членство цих парламентаріїв у ВО «Свобода» припинено ще 2015 року. Сергій Рудик перестав бути членом об'єднання 20 березня, Юрій Бублик – 25 грудня.

«Водночас ми засуджуємо їхню угодовську позицію та вхід до фракції влади. У повідомленнях про припинення членства цих депутатів у ВО «Свобода» прес-служба партії наголошувала, що наше об’єднання керується перш за все інтересами української нації, а не окремих членів партії, зокрема й народних депутатів. Бажання окремих осіб до співпраці з іншими політичними силами не може впливати на політичну позицію всього об’єднання, адже «Свобода» у своїй діяльності виходить насамперед із наших ідеологічних та програмових засад.

Цьогоріч минає 25 років відтоді, як було засновано «Свободу». За цей час лави нашого об’єднання пройшли десятки тисяч людей. Хтось із них не витримав випробування боротьбою, хтось владою, хтось грішми. Однак залишаються тисячі найстійкіших – тих, хто прийшов у політику з ідейних, а не меркантильних міркувань, тих, хто веде нас до перемоги», – йдеться в заяві партії.

Нагадаємо, що в БПП увійшли позафракційні депутати Юрій Бублик та Сергій Рудик, а також представник групи «Воля народу» Андрій Немировський.