Про це інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

«Ключове завдання України – виграти дві війни: перша – війна з Росією за незалежність на сході нашої держави, друга – боротьба всередині країни за впровадження реформ. Українець у вишиванці  з ноутбуком – поєднання европейської форми та українського змісту – ключове завдання наступного парламенту. Під час 7-го скликання Верховної Ради свободівці не словами, а ділом засвідчили стовідсоткову підтримку усіх реформаторських ініціятив і продовжать цю лінію в наступному скликанні», – наголосив свободівець.

Сиротюк від імени ВО «Свобода» підписав Меморандум про проведення реформ: насамперед ідеться про підтримку антикорупційного законодавства, реформи місцевого самоврядування та децентралізацію. На першому плані – реформи у військовій царині. Також слід розпочати підготовку змін до Конституції, модернізувати виборче законодавство, змінити систему охорони здоров’я.

«Запропоновані в рамках «Реанімаційного пакету реформ» заходи переважно досить близькі до положень свободівської «Програми захисту українців». Ці пропозиції здатні суттєво покращити стан справ в економіці України та публічному адмініструванні. Разом з тим, «Свобода» має свої оригінальні програмні позиції, які не тотожні пропозиціям «Реанімаційного пакету реформ». Наприклад, обрання місцевих суддів громадами. Це ж стосується позицій партії щодо запровадження прогресивної шкали оподаткування чи націоналізації стратегічних підприємств. Тому, співпрацюючи з широким громадським експертним середовищем, «Свобода» буде виходити також зі своїми власними пропозиціями з метою їх критичного аналізу та вдосконалення», – зазначив нардеп.