23 вересня 2013 року в місті Кам’янці-Подільському на Хмельниччині розпочалася зустріч народних депутатів від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ірини Фаріон, Ігоря Сабія та Олександра Мирного з місцевими мешканцями.

У міському будинку культури, де відбувається захід, присутні майже пів тисячі  містян. Як і передбачалося, перед початком заходу навколо входів до будинку культури зібралися близько 70 «тітушок», які намагалися не допустити людей у середину зали. Проте всі охочі зустрітися з народними депутатами таки потрапили до приміщення завдяки зусиллям свободівців.

«Опісля того, як розпочалася зустріч, «тітушки» кинулися на прорив, виламали двері двох із трьох входів у будинок культури та намагалися потрапити в середину зали, де відбувається зустріч. Отримавши відсіч націоналістів, «тітушки» розпочали використовувати газові балончики. Проте потрапити до зали їм так і не вдалося – конфлікт вдалося локалізувати. Аби убезпечитися від подальших провокацій, народні депутати-свободівці Ігор Сабій, Олександр Мирний та частина присутніх на зустрічі людей вийшли із зали та проводять зустріч на вулиці», – розповів свободівець Олександр Симчишин.

Націоналіст також додав, що на місці подій перед початком конфлікту перебували міліціонери, однак жодних дій, аби зупинити свавілля найманців, не вживали. Тільки побачивши, що люди власними силами зупинили «тітушок», співробітники МВС почали вживати дій, аби припинити порушення законності.

Зараз зустріч у залі триває – там із містянами спілкується Ірина Фаріон. Також на вулиці з жителями спілкуються Ігор Сабій та Олександр Мирний.