ЛЬВІВ, 2 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — На віче, організоване ВО «Свобода», у Львові прийшло понад 10 тисяч осіб.

Окрім символіки «Свободи» були прапори УНА-УНСО та національний прапор Білорусі.

Учасники віче тримали плакати з написами: «Графу «національність» - в наші паспорти», «Заробітчан на батьківщину – олігархів на заробітки», «Геть ЄЕП і СНД», «Єднаймось Українці, Не віддаймо свободу катам, Зберемо Україну нашим дочкам і синам», «Кожній сім’ї – доступне житло», «Геть комуністів-кагебістів-кучмістів», «Русифікації - бій», «Україні ядерний статус».

Між виступами львів’яни вигукували гасла: «Україні українську владу!», «Комуну до суду!», «ОУН-УПА – державне визнання!».

Участь у віче беруть лідери «Свободи», кандидати в народні депутати від партії. Серед них: голова «Свободи» Олег Тягнибок, відомий український режисер, Юрій Іллєнко (2-ий у списку «Свободи»), депутат Львівської обласної ради Ірина Фаріон (№3), актор Богдан Бенюк (№4), заступник лідера з питань ідеології Олександр Сич (№5), та відома цілителька Наталія Зубицька (Земна) (№6). Вони представили нову редакцію «Програми захисту українців».

По завершенню віче «Свобода» планує провести «Марш захисту Українців» центральними вулицями міста з вимогами соціальної та національної справедливості.