ЛЬВІВ, 21 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — ВО «Свобода» звинувачує БНУНС у тотальному використанні адмінресурсу у Львівській області.

Про це заявила керівник обласного виборчого штабу ВО «Свобода», голова ЛОО ВО «Свобода» Ірина Сех на засіданні Львівського прес-клубу реформ «Вибори по-львівськи: знайомство з основними гравцями сезону».
Нардеп от Партии регионов призвал руководство Львовской ОГА прекратить использование админресурса

«Вибори по-львівськи можна сьогодні охарактеризувати як тотальний наступ адмінресурсу», — сказала вона.

Ірина Сех продемонструвала розпорядження голови Львівської ОДА від 13 серпня «Про створення робочих груп з питань роз’яснення соціальних ініціатив Президента України».

Розпорядженням передбачено створення обласних робочих груп з питань проведення виїзних нарад і роз’яснення в населених пунктах області соціальних ініціатив Президента України та актуальних питань соціально-економічного розвитку.

До робочих груп увійшли представники не лише представники ОДА, керівники управлінь охорони здоров’я, освіти і т.д.

За словами Сех, такі ж групи створені на районному рівні та сільському рівні.

Вона також наголосила, що такі агітаційні виїзди роблять за державний кошт, тому, за її словами, як ще можна це назвати як прояв використання адмінресурсу з боку голови Львівської ОДА Петра Олійника, який також є керівником обласного штабу БНУНС.

Ірина Сех порівняла методи ведення виборчої агітації БНУНС з методами прокучмівського блоку 2002 року «ЗаЄдУ». Вона також продемонструвала дві агітаційні книжечки БНУНС і «ЗаЄдУ» без вихідних даних. «Єдина різниця, що перша книжечка зроблена на дорожчому папері», — зазначила Cех.

«Дана політична сила (БНУНС - Presstime) повністю копіює своїх попередників», — підкреслила вона.

За цим та іншими фактами «Свобода» має намір звернутися в прокуратуру.

Координатор ведення виборчої кампанії у Львівській області, кандидат в народні депутати від БНУНС Володимир В’язівський відкинув ці звинувачення, заявивши, що зараз не вибори Президента України, а реклама соціальних ініціатив президента нормальна річ. За його словами, люди у селах, збираючись на такі заходи, обговорюють нагальні проблеми, які потім буде вирішувати «новий демократичний уряд».