За відповідне звернення проголосували лише 57 депутатів: НСНУ – 13, НРУ – 10, «Свобода» - 10, УНП – 7, КУН – 6, ПППУ – 2, ХДС – 5, ГП «Пора» – 2, БЮТ – 1, позафракційні – 1.

Проект звернення озвучив депутат від «Свободи» Олексій Кайда.

У проекті звернення сказано: «Львівська обласна рада занепокоєна теперішньою ситуацією в державі, панує безлад, занепадають практично всі галузі господарювання, завдається невиправданої шкоди репутації України, корупція, свавілля, чиновники усіх рівнів, несправедливість стали ознакою сьогодення. Влада турбується лише про власні інтереси, їй байдужі доля держави та народу».

«Безпринципність, цинізм, вседозволеність депутатів створили систему підкупу та хабарництва. Уряд на чолі з Юлією Тимошенко замість роботи проводить перерозподіл сфер впливу, здійснює рейдерство, брехливо звітує про ситуацію в країні. Його основним завданням стала боротьба за посади, майно та бюджетні кошти. Вже ніхто не дивується випадкам безсоромної, нахабної та зухвалої поведінки можновладців. Навіть суди – основа право устрою держави – демонструють зневагу до закону. Люди доведені до зубожіння та відчаю, зневірені та збайдужілі. Україна на порозі руїни та втрати державності. Відставка міністра закордонних справ Володимира Огризка та скасування виборів у Тернопільській області – це взаємопов’язані ланки кремлівського сценарію із дестабілізації ситуації в країні з метою повернення нашої держави до Московської імперії», йдеться далі.

У проекті звернення пропонувалось президенту "припинити діяльність антинародної ВРУ як органу, що ухвалює протиправні рішення" і докласти всіх зусиль для проведення позачергових виборів до Тернопільської облради".

3 березня Верховна Рада Україна прийняла рішення про відміну дострокових виборів у Тернопільську облраду. Цього ж дня народні депутати проголосували за відставку Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ. При цьому відставка Огризка стала можливою завдяки її підтримки  частини депутатів – членів фракції БЮТ. Ці події викликали резонанс у Львівській облраді. В цей же день на пленарному засіданні Львівської облради фракція ВО "Свобода" поставила вимогу звільнити всіх членів БЮТ з державних посад, а фракція НСНУ заявила про розрив угоди про співпрацю з БЮТ на регіональному рівні. 

Сьогодні на пленарному засіданні Львівської облради голова ВО "Свобода", депутат облради Олег Тягнибок закликав своїх колег підтримати звернення до президента з вимогою розпустити парламент.

Сьогодні ж на знак протесту проти дій нардепів БЮТ в парламенті з лав ВО "Батьківщина" вийшов депутата облради Остап Федоришин.