Про це він заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради України, інформує прес-служба «Свободи».

«Уже декілька місяців поспіль разом зі своїми побратимами я борюся за інформаційний простір України. Адже війна Росії проти нашої держави триває не лише на східних кордонах і в анексованому Криму, а й в інформаційному просторі. А особи, які мають відношення до влади, на жаль, досі залишаються байдужими до цього питання. Я неодноразово наголошував і наголошую, що захист інформаційного простору є питанням національної безпеки», – сказав він.

Націоналіст звернув увагу депутатів, що вітчизняні телеканали транслюють в основному програми російського виробництва, до того ж сумнівного змісту. Так, на ICTV потоком ідуть серіали, які оспівують «міць і звитягу» російських «ментів» та військових: «Хроніка убойного отдєла», «Убойная сіла», «Прокурорская провєрка», «Дознаватєль 2». На телеканалі «Україна» – серіяли, не обтяжені змістом: «Врятувати боса», «Просте життя». А телеканали «1+1» та СТБ Віктора Пінчука крутять фільм «Інтердєвочка». Свободівець підкреслив, що все це – контент сусідньої держави, яка зомбує своїм продуктом українців на наших телеканалах.

Окрім того, Ігор Мірошниченко нагадав, ким є особи, які очолюють Національну телекомпанію України.

«Керує каналом тріо Зураб Аласанія, Олександр Лієв та пані Юрлова. Хто такий Зураб Аласанія? Це той чоловік, який на своїй сторінці у Фейсбуку написав після анексії Росією Криму й початку війни на сході України: «Я нє протів Рассіі і нє за Украіну». І ця людина керує Національною телекомпанією! Більше того, він закрив понад тридцять програм українського контенту, зокрема програму «Крок до зірок», де діти могли проявити свої українські фольклорні таланти. Хто такий Олександр Лієв? – Це «таваріщ», який говорив про владу в Криму: «Новая власть – новиє вазможнасті».  А добродійка Юрлова, якщо вірити ЗМІ і світлинам із соцмереж, є дуже близькою людиною до Зураба Аласанії».

Свободівець зауважив, що звертався до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати діяльність Громадського телебачення на Першому національному телеканалі, тому що Громадське телебачення за 12 грн. у місяць має 6,5 годин етеру на Першому національному каналі без жодних конкурсів і контрактів. Державі це коштує 700 тисяч грн. щомісяця. Звідси запитання: на яких умовах Громадське ТБ прийшло на Перший національний і без жодних конкурсів зайняло цю нішу? Варто нагадати, що Зураб Аласанія є одним зі співзасновників Громадського ТБ.

«У нас сьогодні недовиконання державного замовлення. Якщо півтори тисячі працівників НТКУ не можуть забезпечити цілодобового мовлення на державному каналі – значить треба міняти керівництво. Це свідчення неефективного менеджменту та інформаційної війни проти української держави. Годі вже спостерігати, як московські окупанти використовують наш інформаційний простір і діють проти українського народу! Інформаційна зброя вбиває не менше, ніж зброя звичайна. Тож будьмо пильними і захистимо свій інформаційний простір!» – наголосив Ігор Мірошниченко.