Як повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода», у профспілковому готельному комплексі «Гетьман» 12 березня 2015 року під час засідання ради об'єднання профспілок Львівщини Тараса Орната нагородили грамотою та грошовою премією розміром 1000 грн.

«Уміло поєднує виконання професійних та посадових обов'язків із громадською діяльністю», – такими словами профспілка працівників соціальної царини України охарактеризувала голову молодіжної ради Львівської обласної організації профспілки працівників соціальної царини України, головного спеціаліста управління праці та соцзахисту населення Городоцької РДА, депутата Городоцької міської ради, голову фракції ВО «Свобода» у Городоцькій міській раді Тараса Орната.

Тарас Орнат – лауреат районного конкурсу «Кращий державний службовець 2009 року» та всеукраїнського конкурсу «Найкращий молодий профспілковий лідер 2010 року», а тепер і переможець огляду-конкурсу «Найкращий молодий профспілковий лідер Львівщини».

Показав себе успішним організатором культурно-масових та спортивних заходів для членів колективу. Тарасу Орнату, враховуючи його досвід роботи в соціальній царині, довірили очолити постійну депутатську комісію Городоцької міської ради з питань соцполітики, соціального захисту населення, підтримки малозабезпечених та неблагополучних сімей та опікунства.

Тарас Орнат – активний учасник Революції гідности. Під час Майдану допомагав з організацією поїздок місцевих активістів до столиці. За його сприяння управління праці та соцзахисту населення зібрало кошти та закупило бойове спорядження для наших учасників російсько-української війни. Тарас Орнат допомагає у розселенні та наданні матеріальної допомоги вимушеним переселенцям із Криму та Сходу.