Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Василь Спісак подякував Петру Бабію за те, що він у складні часи стояв на позиції української соборності й незалежності.

«22 січня – це не лише День Соборності України, це не лише Акт злуки українських земель, не лише акт злуки двох республік – ЗУНР і УНР. Це насамперед акт злуки поколінь українського народу, які пройшли через великі страждання, революції, війни і випробування, здобуваючи єдність і незалежність. Тому ми з пошаною ставимося до наших героїв-учасників визвольних змагань, до репресованих, до людей, які здолали усі перешкоди, пов'язані із усвідомленням своєї української ідентичності. Їхні випробування ще раз засвідчили, що Україна лише тоді буде соборною державою, коли національна ідея з кожним поколінням передаватиметься від діда до батька, від батька до сина», – повідомив Йосиф Ситник. 

«Я знаю, що іншої сили в Україні нема, окрім націоналістів», – зазначив Петро Бабій.

Він висловив переконання, що допоки не буде галичан на Сході – доти могутньої України не буде: «Я ще з 90-х років кажу, що на Сході треба подавати політичну інформацію з національних, патріотичних позицій. Якби на Сході люди усвідомили справді себе українцями, то ми б сьогодні не мали таких проблем».