Про це йдеться в депутатських зверненнях, зареєстрованих 6 січня 2016 року, інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Зокрема, Олег Панькевич зазначає, що в багатьох населених пунктах області незадовільне транспортне сполучення з районним центром, особливо це стосується віддалених сіл.

«Дуже часто мешканцям треба долати 3-5 км до центральної дорожньої магістралі, щоб скористатися пасажирським транспортом. У зв’язку з цим прошу надати інформацію про населені пункти області, в яких незадовільне транспортне сполучення з районним чи обласним центром; надати інформацію про населені пункти області, в яких транспортне сполучення з районним чи обласним центром узагалі відсутнє та вжити заходів щодо вирішення проблеми пасажирських перевезень», – йдеться у зверненні.

Також депутат зазначає, що останнім часом у багатьох селах знизився рівень поверхневих вод, що призвело до пересихання криниць. «Часто питна вода дуже поганої якості, водопровідні мережі застарілі та зношені, відсутнє централізоване водовідведення. Жителі віддалених районів та соціально вразливі верстви населення не можуть самостійно вирішити проблему водопостачання та водовідведення», – йдеться у зверненні.

Депутат звертається про виділення коштів в обласному бюджеті на 2016 рік на програми із забезпечення питною водою.