Про це йдеться в його депутатському зверненні на адресу голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Як йдеться у зверненні, у 2011 році Львівська обласна рада започаткувала обласний конкурс мікропроектів, у якому тоді взяли участь 75 конкурсантів, а загалом за п’ять років конкурс позитивно вплинув на розвиток ініціатив місцевих громад.

«У 2015 році всі 308 проектів, які мали кошти на співфінансування, стали переможцями й отримали 16,5 млн грн на реалізацію мікропроектів. У 2016 році нова каденція обласної ради продовжила конкурс – з обласного бюджету на нього було виділено 35 млн грн. Цьогоріч на конкурс надійшла рекордна кількість проектів – майже півтори тисячі. Конкурсанти зуміли акумулювати 70,4 млн грн з районних бюджетів, 64,4 млн грн – кошти базових бюджетів і 30,1 млн грн – позабюджетних коштів (кошти громади, спонсорів та донорів). А це означає, що лише третина конкурсантів зможе претендувати на перемогу й отримає фінансування. Чимало місцевих громад не зможе у 2016 році провести реконструкцію народних домів, відремонтувати ФАПи, створити нові групи в дитячих садочках, відновити вуличне освітлення чи встановити дитячі майданчики», – зазначає депутат.

Фракція ВО «Свобода» вважає, що необхідно максимально підтримувати ініціативи місцевих громад, і пропонує збільшити обсяг фінансування обласної програми мікропроектів за кошти від перевиконання обласного бюджету.