Про це інформує прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода».

Як відзначив заступник голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Максим Вілівчук, Радомишь – перше місце в Житомирські області, де відкрита дошка Роману Шухевичу.

«Ми ініціюємо відкриття таких меморіалів по всій Житомирській области. Наступну дошку ми плануємо відкрити Степану Бандері в місті Житомирі, що будемо анонсувати. Але кінцева наша мета це встановлення дошки Степану Бандері в Москві», – зазначив він.

На свято відкриття пам'ятної дошки завітав кандидат в народні депутати України Сидір Кізін. За його словами нащадки воїнів УПА і понині продовжують славетні традиції предків: «Сьогодні ми відзначаєм головнокомандуючого УПА, дії легендарної УПА. Тих самих бандерівців, яких до сих пір бояться в Кремлі. Яких до цього часу бандерівцями називають будь-якого українського патріота. Навіть зараз – у 2014 році. Так вони називають кожного, хто пишається тим, що він українець. Кожного, хто не відчуває себе рабом, а відчуває себе вільною людиною».

На відкриття меморіальної дошки також прийшов і ветеран Української Повстанської Армії. Петро Прийдун впевнений, що боротьба головнокомандувача повстанської армії не була даремною, бо нові покоління українців доводять свою вірність Батьківщині.

«Приходилось мені чути від старших людей таке: «Ми смертники, але наша боротьба не даремна» З'являються нові покоління, вони піднімуть прапор за свободу і пронесуть його до повної перемоги», – наголосив ветеран УПА Петро Прийдун.

Також під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх полеглих воїнів УПА та загиблих на Сході військовослужбовців української армії.