Про це «Вголосу» повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Зупиняють торговельний транспорт із російськими номерами тридцять активістів Стрийської районної та міської організацій ВО «Свобода».

Депутат Стрийської районної ради від ВО «Свобода» Мар'ян Берездецький повідомив, що вже розвернулися та поїхали у зворотному напрямку чотири російські фури. Рух автотранспорту, за його словами, відбувається без обмежень. «По рації активіст нам передає, що наближається російська фура, і тоді ми з пішохідних переходів виходимо на дорогу, перешкоджаючи подальшому руху фури», – повідомив «свободівець».

Мар'ян Берездецький зауважив, що мета акції – перешкодити транзитному проїзду вантажних автомобілів з Російської Федерації через територію України до країн Європейського Союзу. «Польща їх не пропускає, тому вони всі їдуть на Закарпаття. Акція проходить ввічливо та спокійно, під пильним наглядом правоохоронців, оскільки ми зупиняємо фури біля поліцейського блокпоста, що при в’їзді в місто Стрий», – розповів «свободівець».

Як повідомляли, активісти розпочали безстрокову акцію з блокування російських фур при в'їздах у Закарпатську область та Волинь з боку Білорусі.

Нагадаємо, з 1 лютого Польща заборонила в'їзд російським фурам, оскільки сплив термін дії дозволів на в'їзд, які видає польським перевізникам Росія.

Відтак вони активно користуються кордоном між Закарпаттям і Словаччиною та Угорщиною.