Зокрема, про це йдеться у заяві фракції ВО «Свобода», яку озвучила 17 вересня на сесії ради депутат від ВО «Свобода» Галина Чорна.

Депутати вимагають від голови ЛОДА Віктора Шемчука терміново профінансувати всі видатки «Львів-ТБ», а також покарати винних у свідомому зволіканні з фінансуванням телеканалу та газети «Львівщина».

У заяві йдеться: «Упродовж кількох минулих років влада свідомо знищувала комунальне телебачення Львівської обласної ради – телеканал «Львів-ТБ». У 2011 телеканал втратив ліцензію на мовлення. Це була системна, спланована кампанія, і від цього постраждала насамперед територіальна громада Львівщини, яку обмежили в праві на отримання інформації. "Львів-ТБ" був одним із небагатьох ЗМІ, на якому львів'яни могли спостерігати прямі трансляції сесій рад та слухати опозиційних до чинного режиму депутатів та політиків.  Попри те, що торік канал почав відроджуватися, отримав ліцензію, а облрада передбачила на його підтримку фінансування в бюджеті, телекомпанія й досі змушена долати великі перешкоди, які їй штучно створюють з цілком зрозумілою метою: не допустити виходу в ефір телебачення, яке має стати рупором місцевих рад та громади Львівщини».

Як відзначєтсья у заяві, до цих проблем доклалися навіть деякі депутати обласної ради.

«Зокрема через те, що програму розвитку інформаційного простору на 2013 рік було прийнято у квітні 2013 року, а зміни до фінансової підтримки КП «Телекомпанія «Львів-ТБ» у розмірі 2 млн. 300 тис грн. були затверджені лише у червні 2013 року, було загальмовано вихід програм в ефір на чотири місяці та вихід газети «Львівщина». Кошторис КП «Телекомпанія «Львів-ТБ» був затверджений лише у травні 2013 року, через це виникла чотиримісячна заборгованість зарплати перед працівниками. Окрім цього, у зв’язку із відсутністю фінансування комунальне підприємство станом на 1 липня 2013 року не працювало і не заробляло власних коштів. Через невчасне фінансування затримувалося проведення поточного ремонту та під’єднання до електромереж офісних та студійних приміщень телекомпанії, що також негативно вплинуло на роботу комунального підприємства», – йдеться далі.

Натомість, як відзначають «свободівці», департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА регулярно затримує кошти на фінансування видатків газети. Зокрема, під загрозою подальший вихід газети «Львівщина», оскільки не оплачується друк та розповсюдження газети, внесення до передплатного каталогу.

«Цей же департамент Львівської ОДА майже два місяці затримує фінансування оплати за програмний продукт з правом телепоказу - затягування може спричинити попередження від національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Не фінансується оплата за демонтаж та монтаж кондиціонерів, що може спричинити  вихід з ладу дорогого телевізійного обладнання, відповідно під загрозою ефір телекомпанії», – відзначають депутати.

Гальмують роботу підприємства, за словами «свободівців», постійні затримки проплат казначейством, зокрема через ці затримки ТБ не може придбати карти пам'яті, що обмежує  можливість проводити зйомки, а також експертизу електрокомунікацій – телекомпанія може залишитись взагалі без електрики. А це загроза зриву виходу в ефір.«Сьогодні ми можемо стверджувати, що все це чиниться невипадково. Ті, хто це роблять, добре розуміють: якщо Львів-ТБ не вийде вчасно в ефір, то може втратити ліцензію на мовлення, яку потім навряд чи отримає знову. В умовах, коли телеканали, ЗМІ належать державі або олігархам і подають інформацію  на їхнє замовлення відбувається знищення телеканалу, який має стати голосом громади Львівщини», – наголошується у заяві.

Галина Чорна запропонувала з метою підтримки «Львів-ТБ» створити редакційну колегію або громадську раду, до якої увійшли б незаангажовані люди, моральні авторитети.