У четвер, 28 травня, зі скандалами минуло позачергове засідання Львівської міської ради. Депутати від ВО «Свобода», «Європейської солідарності», «УКРОПу» та «Народного контролю» саботували голосування за низку рішень, які пропонував міський голова Андрій Садовий. Депутати заявили, що, прикриваючись боротьбою із коронавірусом, мер намагається розпродати майно Львова і протягнути махінації із бюджетом. Представники усіх згаданих фракцій просто під час засідання розповіли в деталях про зловживання, які проштовхує Садовий, і в результаті заблокували аферу.

По закінченню сесії міський голова записав відеозвернення до львів’ян, у якому спробував виправдати свої дії, й заявив, що корупційні питання, які йому «зарізав» весь депутатський корпус, насправді були «надважливими для мешканців Львова». Цю ж тему відразу почали розкручувати ЗМІ, які належать дружині Андрія Садового – зокрема, видання «Захід.нет». На сайті з’явилася відповідна стаття, а згодом короткий влог «П’ємонт», авторства Андрія Дрозди.

У цьому влозі журналіст ледь не дослівно повторив тези Садового щодо причини провалу засідання ЛМР і звинуватив в усьому депутата від «Європейської солідарності» Григорія Козловського, який нібито «купив» відразу чотири депутатські фракції. При цьому Дрозда висміяв депутатів за молитву, якою вони розпочали засідання ЛМР, а в кінці відео, тримаючи у руках склянку з алкоголем, спаплюжив слова молитви «Отче наш» й прирівняв Козловського до Бога.

«Тож нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. П’ю за вас, Григорію Петровичу, і за «П’ємонт», — завершив влог журналіст.

Після того, як відео з’явилося на сайті «Захід.нет» та в соцмережах, відкрите звернення до журналіста записав синкел у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ Юстин Бойко. Священник закликав Андрія Дрозду вибачитися перед віруючими за зневагу релігійних цінностей та звернувся до сім’ї Андрія Садового, яка є власником видання «Захід.нет».

«Я розумію, що зараз дехто скаже, що я роблю рекламу Андрію Дрозді і «П’ємонту», напевно, що я стану предметом висміювання на різного роду ресурсах Львова, але я, як священник, не можу мовчати на те, що сталося. Я прекрасно знаю, що власниками «Захід.нету» є люди, які називають себе християнами і ще й греко-католиками. Я прекрасно знаю, що багато журналістів, які працюють на «Захід.неті», також публічно визнають себе греко-католиками. Тому я не бажаю як священник, щоби ім’я греко-католика, українця, асоціювалося з людиною, яка промовляє молитву «Отче наш», при чому такі важливі слова «Нехай буде воля Твоя, як на небі так і на землі», з келихом в руках. Бо це пряма зневага Ісусової молитви, це зневага християнських цінностей.

Звертаюся так само до власників «Захід.нету». Якщо ви маєте сумління, то прошу звернути увагу на редакційну політику «Захід.нету», з яким я неодноразово полемізую. Я розумію, що напередодні виборів усім вже сумління сховалося десь у лісах. Але є, можливо, мені нагода промовити, а вам нагода почути. Я би попросив зупинитися і не використовувати слова Ісусової молитви для політичної боротьби, для висміювання одне одного. Це свідчить, дорогі друзі, львівські політики, представники ЗМІ, що ми не те що здеградували, ми опинилися нижче плінтуса», - зазначив Юстин Бойко.

Богослов закликав Андрія Дрозду записати публічне вибачення, а також попросив посприяти цьому усю журналістську спільноту Львова:

«Пане Андрію, навіть якщо ви є людиною невіруючою, то я вам хочу сказати, що те, що ви робите, навіть з точки зору моральної та етичної, є неприйнятним. І я прошу вас так само публічно, як ви зневажили слова Ісусової молитви «Отче наш», як ви зневажили почуття віруючих у Львові, перепросити за це. Якщо ви є людина честі і слова. А представників ЗМІ Львова, які є християнами, прошу також звернути публічно увагу колегам, що така поведінка не є достойна не те що українця, а й людини. Таким чином ви відмежуєтеся від цієї ганебної поведінки Андрія Дрозди і редакційної політики сайту «Захід.нет» і покажете, що у Львові є інша журналістика, яка сповідує цінності, яка знає честь і гідність, яка знає, яку роль духовність, а, особливо, слова молитви «Отче наш», відіграють у житті українця, християнина, у формуванні української державності».

Нагадаємо, напередодні останніх президентських виборів власниця видання "Захід.нет", дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова на з'їзді партії "Самопоміч" заявила, що до неї "прийшов маленький Ісус" і закликав її "іти та перемагати". А сам Андрій Садовий неодноразово публічно демонстрував свої релігійні переконання.